Jak bude vypadat trh s byty v roce 2017?

Jak bude vypadat trh s byty v roce 2017?

Ceny starších bytů v Praze se neustále přibližují cenám bytů v novostavbách. Důvodem je vysoká poptávka a malá nabídka nových bytů. Jak je to možné? Z odpovědí developerů vyplývá, že příčinou je zdlouhavý proces při povolování stavby nových bytů. Dále říkají, že tento stav, kdy ceny začínají k sobě limitovat, je velice znepokojující, protože úroveň bydlení v novostavbách je nesrovnatelně vyšší.

Navíc novostavby, které jsou v cenové hladině starších bytů, v rozpětí 60 000 Kč až 70 000 za m² jsou téměř vyprodány. Ceny stále rostou, jen v druhé polovině roku 2016 se u starších bytů navýšily o 9,8 %, tedy na 66 489 Kč za m².

Najděte váš nový domov na Praze 8 v Karlíně

Rezidenční projekt U Sluncové nabízí zajímavé bydlení. Všichni takové místo hledají, ale jen málokdo ho najde. Máte štěstí. Kam byste jindy jezdili, teď chodíte. Karlín vám totiž nabídne vše, co potřebujete. Dá vám zapomenout na práci a umožní nechat se pohltit jedinečnou atmosférou.

Karlín je pro ty, kdo mají rádi život. Jak se v Karlíně dá žít si můžete přečíst v našem Magazínu ze Sluncové.

FINEP HOLDING nejlépe oceňovaný developer?

Více než 25 let na trhu - FINEP je ryze česká společnost, která si za dobu své existence vytvořila pevnou základnu špičkových odborníků z řad architektů, stavebních inženýrů a dalších profesí. Bohaté zkušenosti následně úročí a promítá do nových projektů tak, aby splňovaly neustále se zvyšující požadavky na trhu.

Staví projekty po celé Praze - K dnešnímu dni se postavilo více než 13 500 bytů v desítkách úspěšně dokončených projektů v Čechách a na Slovensku. Projekty FINEP se vždy nacházejí na nejkvalitnějších pozemcích v prémiových lokalitách v blízkosti metra. Kvalita naší práce byla již dvakrát oceněna absolutní výhrou v kategorii rezidenčních projektů v prestižní soutěži „Best of Realty“.

<< Zobrazit všechny aktuality