Jak bude vypadat trh s byty v roce 2017?

Jak bude vypadat trh s byty v roce 2017?

Ceny starších bytů v Praze se neustále přibližují cenám bytů v novostavbách. Důvodem je vysoká poptávka a malá nabídka nových bytů. Jak je to možné? Z odpovědí developerů vyplývá, že příčinou je zdlouhavý proces při povolování stavby nových bytů. Dále říkají, že tento stav, kdy ceny začínají k sobě limitovat, je velice znepokojující, protože úroveň bydlení v novostavbách je nesrovnatelně vyšší.

Navíc novostavby, které jsou v cenové hladině starších bytů, v rozpětí 60 000 Kč až 70 000 za m² jsou téměř vyprodány. Ceny stále rostou, jen v druhé polovině roku 2016 se u starších bytů navýšily o 9,8 %, tedy na 66 489 Kč za m².

Najděte váš nový domov na Praze 4 v Modřanech

Rezidenční projekt Tandem Modřany nabízí zajímavé bydlení podél břehu řeky Vltavy. V prostorách bývalé modřanské čokoládovny dnes stojí dva jednostranně orientované bytové domy, které nyní disponují 76 byty, od 30 m² do 90 m². Každý má svůj balkon, sklepní kóji a parkovací stání.

Výhodou je, že byty v domech jsou až od 2NP. Modřanská lokalita je obklopena zelení a nabízí široké možnosti volnočasových aktivit; golf, minigolf, tenis, beach-volejbal, cyklistika, in-line. Byty mají také vynikají dopravní dostupnost do centra Prahy.

Sekyra Group nabízí výhodné pozemky v Dolních Počernicích

Druhá etapa prodeje pozemků pro rodinné domy v Dolních Počernicích je již v plném proudu. K dispozici je 62 atraktivních pozemků o výměrách od 302 m² do 903 m². Pro zájemce je připraveno i 12 typů studií vzorových domů v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu.

Tento projekt nechá vzniknout v Počernicích i nové ulici, která se bude jmenovat Okružní a obloukem protne celé území od východu na západ a utvoří kříž se stávající ulici K Zámku. Vznikne zde široké pásmo zeleně, jež se do budoucna propojí s chystaným parkem U Čeňku. Všechny pozemky jsou připojeny k infrastruktuře; vodovod, kanalizace, elektřina, plyn. Zájemcům o větší parcely je možné některé pozemky sloučit.

Společnost Sekyra Group drží krok s moderními evropskými trendy a nabízí velmi atraktivní lokality pro kvalitní bydlení. Věřím, že byty v Praze od Sekyra Group rozseknou i vaši bytovou otázku. Kontaktujte společnost Sekyra Group ještě dnes.

<< Zobrazit všechny aktuality