Tvář Prahy se neustále vyvíjí

Tvář Prahy se neustále vyvíjí

Praha mění svoji tvář, a tak se během let objevila řada nových zajímavých pozemků, které vznikly její evolucí. Tyto změny jsou samozřejmě ideální pro realizaci nových developerských projektů. Zbouráním nevyžitých továren a zkultivováním zanedbaných lokalit vznikly nové a často velmi atraktivní pozemky, které se přímo nabízejí pro výstavbu kvalitního moderního bydlení nebo komerčních budov blízko centra Prahy.

Získejte pro své bydlení lukrativní pozemek

Dolní Počernice patří k výjimečným pražským lokalitám, jež se rozprostírá ve východní části Prahy směrem na Kolín, v sousedství golfového hřiště a v budoucnosti jednoho z největších pražských rekreačních parků. Tyto pozemky, které by vás mohly, jestli přemýšlíte o novém bydlení v Praze, zajímat, jsou svojí dispozicí přímo ideální pro stavbu rodinných domů, které se stanou srdcem nové lokality.

Kromě nich zde vznikne i 12 nízkoenergetických a pasivních domů s byty nabízejícími příjemné bydlení, jež vytvoří nový domov mnoha pražským rodinám, které budou ráno vstávat s pohledem na krásný tichý park.

Prodej bytů v Praze byl již zahájen

Rezidenční projekt Tandem Modřany na Praze 4 stojí na přeměně bývalé lokality, kde stála modřanská čokoládovna a je tvořen dvojicí bytových domů, které se tyčí nedaleko Vltavy a nabízejí příjemné bydlení s velkými možnostmi pro využití volného času. Bydlení v jednom ze 76 bytů na břehu Vltavy o rozloze 30 m² až 90 m² vám zpříjemní i napojení lokality na infrastrukturu města a kompletní občanská vybavenost - mateřské školky, školy, poliklinika, supermarkety či sportoviště, ale i nová cyklostezka se skvělým povrchem.

Součástí každého bytu je balkon, sklepní kóje nebo parkovací stání, a že páni architekti mysleli skutečně na vše, získáte bydlení, kde je i prostor pro komunální odpad. Ten jednou provždy ukončí nekonečné dohadování, kdo má v dešti dojít s košem. Lokalita Tandem Modřany má vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy a současně nabízí i spoustu zeleni.

V Praze jsou lokality, které na své obyvatele teprve čekají

Obytný soubor Čakovice patří k velmi dynamickým a perspektivním projektům na Praze 9. Prodej pěti set bytů v bytových domech, které navazují na stávající zástavbu, je rozložen na několik etap a najdete zde byty velikosti od 1+kk až po 4+kk. K zajímavým projektům, který na své obyvatele také ještě čeká je i BaleriePark II v pražských Modřanech, jež svým obyvatelům bude nabízet neuvěřitelně krásné pohledy na Vltavu či do údolí Berounky.

Společnost Sekyra Group drží krok s evolucí Prahy a již léta se podílí na tvorbě její nové tváře. Ze zanedbaných koutů a nevyužitých míst naší metropole vytváří výstavní lokality s kvalitním bydlením. Je víc než možné, že prodej bytů v Praze od Sekyra Group sedne i vám.

<< Zobrazit všechny aktuality