Byty Praha 7 - Holešovice

Holešovice jsou současně jednou z nejvíce rozvíjejících se čtvrtí, která se postupně přeměňuje z industriální lokality na prestižní rezidenční čtvrť Prahy. Příznivci aktivního odpočinku uvítají blízkost cyklostezek a golfové odpaliště na Rohanském ostrově.

Byty Praha 7 - V Pražském meandru na levém břehu?

Máte-li rádi kvalitu, a v bydlení o to více, potom je Pergamenka správnou odpovědí na vaše volání. Koncept celého projektu a jeho jedinečnost jej předurčují stát se tím nejlepším, co v Praze v posledních letech vyrostlo. Za kvalitou a unikátní ukázkou spojení industriální a bytové funkce, volně doplňující současné Holešovice, stojí architekti Prokop Tomášek a Jan Rosický z architektonického studia A69. V rámci projektu bude mimo jiné zachována a opravena historická budova prodejny, ve které se bude nacházet bistro Wine Food a fitness centrum.


 

Kdo pamatuje průmyslové Holešovice?

Musí být překvapen každý a pokaždé, když do nich nyní zavítá. Dnes je to moderní čtvrť, nabízející širokou paletu veřejné vybavenosti a služeb. Je jedno, zda potřebujete školku či školu, zda si rádi sednete přes den v kavárně nebo večer na něco dobrého. Holešovice vám to vše nabídnou v pěší dostupnosti. Pro ty, kdo milují kulturu, jsou Holešovice doslova životní nutností. To vše korunováno měnící se pražskou tržnicí, která po své probíhající rekonstrukci nabídne živý areál, ve kterém se propojí kultura, gastronomie, obchody a kanceláře. Opravdový klid a ráj pak najdete v blízké Stromovce. 

Byty v Holešovicích – komfort i dostupnost

Metro, jen několik minut chůze. Tramvaj ještě blíž. Autobusové spojení do Prahy i do širokého okolí. Vlaky napojující se na příměstskou i celorepublikovou síť. A k tomu možnost využít vodní dopravy na nedaleké Vltavě.