Byty Praha 8 - Karlín

Snad každý, kdo se zajímal o byty či nemovitosti v Praze-Karlíně, alespoň jednou narazil na romantikou vonící jméno: U Sluncové. Právě Karlín je totiž místem, které podobu této staré pražské čtvrti na trhu s byty navždy změní. Co se tam vlastně chystá, vám ukážeme v tomto článku.

U Sluncové - architektura

U Sluncové, to je komorní bydlení na ideálním místě pro život bez kompromisů. Ve čtyřech domech citlivě zasazených do krajiny najde své bydlení pouhá stovka šťastných. Ti pak budou moci každý den využívat výhody a krásy skvěle navržené architektury, která dokázala díky speciálnímu tvaru fasád získat maximum slunce pro své interiéry.

Za architektonickým návrhem stojí architekti Qarta architektura, kteří rádi využívají generačního přesahu ve svém týmu a spojují tak mladé vidění života s velkou profesní zkušeností. S pílí sobě vlastní tak stvořili FINEP a Qarta architekti toto unikátní bydlení plné harmonického moderního designu.

Dostupnost

Karlín je maximálně dostupný. Více snad ani nelze dodat. Metro linky B, anebo nedaleká přestupní stanice Florenc. Tramvaj. Autobusy. Nedaleko vlak.

Vodní spojení po Vltavě. Jenže – žijete-li v Karlíně, tak to zásadní pro dopravu máte vždy u sebe – nohy. Protože z Karlína dojdete tam, kam potřebujete či chcete. Anebo můžete využít kolo či koloběžku. Když se řekne Karlín tak víte, že to máte všude blízko.

Karlín – bydlení v druhém centru

Karlín se stal pojmem. Pro ty, kdo mají rádi opravdu jedinečné lokality. Pro ty, kdo rádi propojují gurmánské chutě, vždy výborné a vždy jiné. Pro ty, kdo rádi tráví své dny ve společnosti jiných lidí. Pro ty, kdo svůj život chtějí nikoli prožívat, ale žít. Pro ty, kdo nechtějí ztrácet čas dojížděním či přejížděním, ale chtějí si naplno užívat života. 

Pro ty, kdo si chtějí sednout do trávy a meditovat. Pro ty, kdo si chtějí každé ráno zaběhat a odměnit se vonícím espressem s croissantem.