Byty Praha 5 - Smíchov

Ačkoliv už dávno není předměstím, a jeho ulicemi neproudí davy dělníků z místních fabrik, zachovává si Smíchov svou hrubou přitažlivost. Ostré rysy dnes ještě místy oprýskaných činžáků mlčky shlíží na překotně se rozvíjející život ve smíchovských uličkách. Byly svědky přeměny Anděla v pulsující centrum; viděly stavbu obřího centra Nový Smíchov a v blízké budoucnosti spatří přestavbu Smíchovského nádraží. Praha 5 se mění a bydlení v ní získává na půvabu!

Byty Praha 5: Bydlení na místě nádraží

Významnou událostí na trhu se smíchovskými byty bude nedávno schválený projekt přestavby a revitalizace rozsáhlé lokality smíchovského nádraží. Na místě chátrajících budov má na ploše přes 210 000 metrů čtverečních vyrůst nové rezidenční, obchodní a administrativní centrum Smíchov City. O byty Praha 5 mít nouzi nebude.


Projekt nové byty Smíchov - Smíchov City

Přes 30 miliard na byty Smíchov

Přepravní kontejnery, koleje a překladiště by měly v nejbližších letech nahradit moderní budovy k bydlení i podnikání. Jak se na současnou architekturu sluší, nové byty na Smíchově budou promyšleně zasazeny do území plného zeleně a živých komunikací s okolním územím.

Nové byty v Praze 5 budou také využívat všech výhod nově vybudované infrastruktury a služeb. V projektu Smíchov City se počítá nejen s dobudováním dopravní obslužnosti, ale také s dostavbou nové školy. Centrem celé rezidenční čtvrti pak má být nové nákupní centrum. V žádném případě by tak neměla vzniknout „mrtvá“ čtvrť, kam se lidé jezdí jen vyspat, ale živé místo s pestrým využítím.

Bydlení Praha 5  - počkejte si

Pokud s pořízením nového bytu nespěcháte, stojí za to si na nové byty na Smíchově počkat. Díky situaci na trhu s nemovitostmi totiž nemusí být cena bytů v novém areálu tak vysoká. Nové byty Smíchov získá pravděpodobně v příštích deseti letech.