Byty Praha 6 - Ruzyně

Bydlení v rezidenci U Šárky na Praze 6 nabízí kompletní občanskou vybavenost, dokonalé dopravní spojení, nesčetně příležitostí k aktivnímu životnímu stylu a především naprostou volnost. Užívejte si život pár minut od centra, uprostřed kultivované přírody a sami si vyberte, jak a kde strávíte svůj volný čas.

Projekt spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti a nespočtem možností. Svobodu volby nabízí i možnost výběru mezi osobním a družstevním vlastnictvím. Jako jeden z prvních developerských projektů vůbec nabídne bydlení v unikátně zalesněném prostoru, který tak přirozeně naváže na malebné údolí přírodního parku Divoká Šárka.

Byty Praha 6: Bydlení u Divoké Šárky

Pokud v létě rádi vyrážíte za koupáním, pak si můžete užít atmosféru prvorepublikového koupaliště nebo přírodní alternativu koupaliště Džbán, kde si můžete zapůjčit například paddleboardy, šlapadla nebo si vyzkoušet jízdu na wakeboardu.

Další variantou letního relaxování je uspořádat piknik s přáteli. To je možné na oficiálním piknikovém a grilovacím místě, které máte od domu vzdálené jen něco málo přes kilometr. Šárka nemusí být jediným výletním cílem. Jsou tu krásy letohrádku Hvězda a jeho zahrad, Ladronky, během celodenních výletů můžete navštívit známý hrad Karlštejn nebo jiné památky západních Čech.

Po bohaté síti cyklostezek se můžete vydat například směrem na hrad Křivoklát.


 

Autobusem za 10 na Veleslavín

Díky blízké stanici metra A Veleslavín budete za 30 minut na Václavském náměstí a za 3 minuty se autem nebo autobusem dostanete do nákupního centra OC Šestka.

Alternativu pohodlného cestování nabídne blízká zastávka vlaku Praha-Ruzyně, odkud vyjíždí vlaky směr Hostivice či Nádraží Veleslavín a Hradčanská. Na těchto stanicích můžete pak jednoduše přestoupit na stejnojmenné stanice metra A.

Bydlení v Praze 6

Praha 6 patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším městským částem. Mohou za to krásné čtvrti tvořené vilovou zástavbou, nádherné přírodní parky, restauratéři s vyhlášenými podniky nebo přístup městské části, která se nebojí investovat do skvělých nápadů svých obyvatel. 

Z hlediska služeb je neocenitelná blízkost obchodního centra OC Šestka, které nabízí jak všechny praktické služby od nákupů přes kavárny až po restaurace, tak spoustu vyžití například pro děti.